Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel iftar davetleri bu yıl da büyük ilgi görüyor. Buluşmalar kapsamında Eskişehir’de görev yapan basın mensupları iftar yemeğinde bir araya geldiler. Büyükşehir Belediyesi yemekhanesinde gerçekleşen iftar yemeğine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet İlker, belediye bürokratları ve basın emekçileri katıldı.

Başkan Vekili Ahmet İlker, Başkan Yılmaz Büyükerşen’in şehir dışında olması nedeniyle davete katılamadığını belirterek selam ve sevgilerini iletti. İlker, “Çok zor bir görev yapıyorsunuz ve gerçekten çok büyük emekleriniz var. Sizleri her zaman yakından takip ediyor ve değerli görüşlerinizden faydalanıyoruz. Bu güzel iftar sofrasında bir araya geldik. Tekrar sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İftar buluşmalarının diğer adresi ise Mihalgazi ilçesi oldu. İftar davetine ilçe sakinleri büyük ilgi gösterirken CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve İbrahim Arslan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hasan Ünal, Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen, belediye başkan adayları, muhtarlar ve vatandaşlar da katıldılar.

Ramazan ayının aynı sofrada buluşarak paylaşmayı güçlendirdiğini ifade eden Milletvekilleri Süllü ve Arslan, vatandaşlarla sohbet ederek Ramazan ayını tebrik ettiler. İlçe sakinleri de düzenlenen iftar programları nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.