RAKİPLERDE KAZANIYOR

Ligde kalma adına büyük bir mücadele veren Eskişehirspor puan kazandıkça rakipleri de puan kazanmaya devam ediyor. Hal böyle olunca ateş hattındaki kıvılcımda giderek büyüyor. Kırmızı Siyahlılar çıktığı son 4 maçında 8 puan toplarken, rakipleri de Es Es’in puanlar aldığı haftada aynı şekilde puan kazanmaya devam ediyor.

FIRSAT KAÇTI

Kırmızı Siyahlılar bu hafta ise son sıradaki Yomraspor karşısında aldığı beraberlikle altın değerinde 2 puan kaybederken, rakiplerinden Edirnespor haftayı 3 puanla kapattı. Tek teselli ise Şile Yıldız ile Çatalca’nın puanları paylaşması oldu. Aynı şekilde Es Es’in bu hafta konuğu olacak Amasyaspor’un da haftayı beraberlikle kapatması oldu.

KAYBETMEMEYİ ÖĞRENDİK

Eskişehirspor son 4 haftada mağlubiyet yüzü görmedi. Kaybetmemeyi öğrenen Şimşekler 3 deplasman ve 1 iç saha karşılaşmasından toplam 8 puan çıkarttı. Şimşekler Edirne deplasmanından 3 puan alırken, Karşıyaka ve Yomra deplasmanlarından 1’er puan aldı. Evinde ise Kelkit karşısında 3 puan çıkarttı.

KRİTİK BİR MAÇ

Eskişehirspor için her hafta ayrı bir final olurken, Kırmızı Siyahlılar Cumartesi günü sahasında yine kritik bir maça çıkacak. Amasyaspor’u taraftarları önünde ağırlayacak olan Es Es bu karşılaşmadan mutlak galibiyetle ayrılmak zorunda. Ligde kalma adına umutlarını arttırmak isteyen Şimşeklerin kazanmaktan başka çaresi bulunmuyor.