Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu Başkanı Seyfettin Çalışkan, Denetim Kurulu Başkanı Kadir Kodak ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Başkan Yılmaz Büyükerşen ve Belediye Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ziyaretçileri Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda ağırladı. Eskişehir’de yaşayan muhacirlerin çok çalışkan ve doğa aşığı olduğunu çok iyi bildiğini ifade ederek, Anadolu Üniversitesi Rektörü olduğu dönemde odacısı Ahmet Yuşan’ı Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu yöneticilerine anlatan Başkan Büyükerşen, nazik ziyaretleri için Başkanı Seyfettin Çalışkan, Denetim Kurulu Başkanı Kadir Kodak ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Maraş merkezli depremlerde ölü sayısı 6234 oldu Maraş merkezli depremlerde ölü sayısı 6234 oldu

Ziyarette, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Belediye Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’ye, Eskişehir Balkan Göçmenleri Derneği’ne üye olması sebebi ile Habibe Aydın ve Kadir Kodak tarafından dernek rozetleri takıldı. Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi ve Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu Başkanı Seyfettin Çalışkan ise Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e çalışmaları için teşekkür plaketi takdim etti.