Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek son günlerde yönetim kurulunu eleştirenlere yöneliksosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek son günlerde yönetim kurulunu eleştirenlere yönelik açıklamalarda bulundu. Şimşek, bu işin bayrak yarışı olduğunu belirtti.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Şimşek, “Eskişehirspor yönetimini kimse oturdukları yerden yönetiyorlar diye ithamda bulunamaz. 2 yöneticimiz İstanbul’da görüşmede, 2 yöneticimiz rahatsızlanan hastaneye giden futbolcumuz için başında, 1 yöneticimiz el ilanları ile uğraşıyor, Uzaktan davulun sesi güzel gelir” dedi.

Haklarını yemeyin

Açıklamalarında devam eden Başkan Şimşek” Yarın 2 yöneticimiz Ankara’da, 1 yöneticimiz bilbord ve el ilanı ile uğraşacak, 2 yöneticimiz mülki idarecilerimiz ile görüşecek. Toprağa düşene kadar mücadele edeceğiz. Bu işler bu kadar basit değil, yönetim kurulumuzun hakkını yemeyin. İşlerinden ailesinden ödün veriyor” şeklinde konuştu.

Eskişehirspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: 2-0 Eskişehirspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: 2-0

Yaşasın Eskişehirspor

Bu işin bir bayrak yarışı olduğunu söyleyen Şimşek, “Tüm yönetim kurulları Eskişehirspor yaşasın diye uğraşıyor. Bu localar, Led reklamlar, kıyafetler, deplasman masrafları kendi kendine gelmiyor Yalvararak, rica ederek, isteyerek, ziyaret ederek geliyor. Yaşasın Eskişehirspor” ifadelerine yer verdi.