Odunpazarı Belediyesi, LGS Destek Atölyeleri açacak. Emek Gençlik Merkezi’nde ücretsiz olarak yapılacak atölye çalışmaları, 16 Ekim Cumartesi günü başlayacak.

Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Odunpazarı Belediyesi, Liselere Giriş Sınavı (LGS) Destek Atölyeleri açacak. Emek Gençlik Merkezi’nde ücretsiz olarak yapılacak atölye çalışmaları, 16 Ekim Cumartesi günü başlayacak.

Odunpazarı Belediyesi, Emek Mahallesi Şanlıer Sokak No: 7 Kat 2 adresinde bulunan Emek Gençlik Merkezi’nde 8. sınıf öğrencileri için LGS Destek Atölyeleri açıyor. Kontenjanla sınırlı olan LGS Destek Atölyeleri için son başvuru tarihi 15 Ekim 2021 Cuma. Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen bilgisi alanında düzenlenecek olan LGS Destek Atölyelerinde çalışmalar, 16 Ekim Cumartesi günü başlayacak. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle pandemi süreci tedbirleri kapsamında, atölye çalışmalarına sınırlı sayıda öğrenci kabul edilebilecek.

Hayvanların afet öncesi tepkileri hayat kurtarıyor (VİDEO HABER) Hayvanların afet öncesi tepkileri hayat kurtarıyor (VİDEO HABER)

Emek Gençlik Merkezi’nde yapılacak olan LGS Destek Atölyeleri çalışmaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0 (222) 250 05 52 numaralı telefonu arayabilirler.