Başkan Kurt son olarak, Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Başkan Kurt’u, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gürdal Sarıkaya, Mehmet Çiçek, İsmail Hakkı Ördek, Abdullah Yüceer, Kadir Ağır ve Eskişehir Ayakkabıcılar Odası Başkanı Akın Yüksel karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında Başkan Kurt, Ekrem Birsen, yönetim kurulu üyeleri ve Yüksel; Eskişehir esnafının sorunları ve 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti. Başkan Kurt’a ziyareti için teşekkür eden Ekrem Birsen, Başkan Kurt’a 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde başarılar diledi.

ODUNPAZARI İÇİN HEP BİRLİKTE DAHA İLERİYE

Birsen ve diğer oda başkanlarına ev sahiplikleri ve ilgileri için teşekkür eden Başkan Kurt, “Eskiesnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve yönetim kurulu üyelerine sıcak ev sahipliği için teşekkür ederim. Eskişehir’de bulunan diğer sivil toplum kuruluşlarıyla olduğu gibi, Eskiesnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile de iş birliği yapmak istiyoruz. Biz Odunpazarı’nı hemşehrilerimiz ile birlikte yönetiyoruz. Bu katılımcı yönetim anlayışının gelişmesini, büyümesini istiyoruz. Odunpazarı, Eskişehir birlikte güzel. Odunpazarı için hep birlikte daha ileriye” dedi.