Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent merkezi ve kırsal mahallelerde yürüttüğü çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Eşinin doğumuna sayılı gün kala 34 yaşındaki İbrahim Keskin ortadan kayboldu Eşinin doğumuna sayılı gün kala 34 yaşındaki İbrahim Keskin ortadan kayboldu

Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz sezonunu yoğun bir mesai ile geçirmeyi sürdürüyor. Sorunsuz bir üstyapı oluşturulması adına gerek kırsal mahallelerde gerekse kent merkezinde çalışmalarını sürdüren ekipler Batıkent, Gökçekısık ve Musaözü Mahallelerinde çalışma gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında Batıkent Mahallesi’nde bulunan Gülercan, Nene Hatun, Yiğit Han ve Güldane Sokak’ta tretuvar döşemesi ve asfalt öncesi malzeme serimi yapılıyor. Ekipler Gökçekısık ve Musaözü Mahallelerinde de tretuvar yol yapım çalışmalarına aralıksız biçimde devam ediyor. Yetkililer konuya ilişkin yaptıkları değerlendirmede, kırsal mahalleler ve kent merkezinin ihtiyaç duyulan noktalarında, yol ve kaldırım yenileme çalışmalarının aksatılmadan gerçekleştirildiğini ifade etti.