İYİ HAZIRLANDIK

Ligin ikinci yarısında kalan kritik maçlar için açıklamalarda bulunan Eskişehirspor kaptanı Serdar Sudun “Demirspor maçıyla ikinci yarıya başladık. Kampta lige çok iyi hazırlandık. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. İyi başlamak istiyorduk ve onu da başardık.

KEŞKE DESTEK OLSALAR

Ligi de iyi bir şekilde götürmek istiyoruz. Rakipleri izliyoruz. Eskişehir takımları bize biraz daha destek olsalar iyi olur. Bundan sonra herkes kendi bağını kendi bağlayacak. Takımda her şey çok güzel. Takım arkadaşlarımla birlikte çok iyi çalışıyoruz. Hocamızda bizleri iyi çalıştırıyor. Ligde elimizden gelen her şeyi yapacağız.

HEP YANIMIZDALAR

Taraftarımıza söylenecek bir söz yok. Yağmurda olsa kar da yağsa hangi saha da olursak olalım hep bizimle birlikteler. Bundan sonrada yanımızda olmaya devam edeceklerdir. Onların destekleri ile sezon sonunda hep birlikte şampiyonluğu kutlayacağız.

KADROMUZ YETERLİ

Giden arkadaşlarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim. Gelen arkadaşlarımızda bize katkı vereceklerden eminim. Burası BAL çok kopma olmadıkça yarış sezon sonuna kadar bu yarış devam eder. Kendi ipimizi kendimiz keseceğiz. Kadromuz şampiyonluk için yeterli” dedi.