BUZLAR ERİDİ

Geride bıraktığımız pazar günü Ankara’da oynanan Sincan Belediyespor-Eskişehirspor maçının ardından Es Es’in Teknik Direktörü Levent Kartop, maç sonunda kendisiyle röportaj yapmak isteyen ESTV yorumcusu ve Sonhaber Gazetesi spor muhabiri Aytaç Ersoy’a tepki göstererek tepkileri üzerine çekmişti. Skorun gerginliğiyle sinirlerine hakim olamadığını belirten Kartop, ‘Kusura bakmayın’ diyerek aradaki buzları eritti.

Kusura Bakmayin (1)

DOĞRU OLMADI

Basın mensuplarının yanına gelen Kartop, “Tek amacımız var burada, Eskişehirspor’un bir üst lige çıkması. Bizlerin de hatası oldu. Maçtan sonra hararetim yüksekti. Benim sinirim maçaydı. Takım olarak kötüydük, ben de dahil. Kardeşimiz yazabilir, basın mensubu. O da gördüğünü yazacak. Bu durum kendi açımdan doğru olmadı. O sinirle ağzımdan çıktı. Ama birden basına yansıtılması beni de üzdü. Hepinizin yanında arkadaşımıza ‘kusura bakmasın’ diyorum. Dediğim gibi burada tek menfaat şampiyonluk. Herkesin bizim yanımızda olması gerekiyor. Bu takım BAL’a yakışmıyor” dedi.

Kusura Bakmayin (1)-1

AYNI GEMİDEYİZ

Gazeteci Aytaç Ersoy ise, “Bizim takıldığımız konu art niyet aramanız ve şampiyonluğu istemediğimiz lanse etmeniz. Benim en üzüldüğüm durum buydu. Biz yerel basın olarak her zaman Eskişehirspor’un yanındayız.  Bizler aynı gemideyiz, burada kalbi farklı atan insan yok” dedi. Kartop, Ersoy ile tokalaştı ve buzlar eridi. Teknik adam tek tek tüm basın mensuplarının elini sıktı.