Eskişehirspor günü çift idmanla tamamladı. Siyah kırmızlı takım sabah antrenmanında yoğun kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları yaparken, akşam antrenmanında ise 5'e 2 top kapma, pas ve şut çalışmalarıyla günü tamamladı.

Eskişehirspor, yeni sezon öncesi çalışmaları kapsamında Afyon kampında antrenmanlarına devam ediyor. Takım Afyon Zafer Spor Kompleksi Sahalarında Teknik Direktör Cüneyt Biçer ve ekibi yönetiminde günü çift antrenman yaparak geçirdi. Isınma ve koordinasyon hareketleriyle sabah başlayan antrenman akşam taktik çalışması ile sona erdi. Şimşekler bugün Kahramanmaraşspor önünde hazırlık maçında karşı karşıya hazırlıklarını sürdürecek.

Eskişehirspor'da Olağanüstü Genel Kurul yapılacak Eskişehirspor'da Olağanüstü Genel Kurul yapılacak

eskişehirspor-kamp-2

Sıradaki rakip Kahramanmaraş
Hafta sonu Orduspor 1967 ile oynanan hazırlık maçında öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamayan Eskişehirspor, Afyon kampı ikinci özel maçında bugün Kahramanmaraşspor önüne çıkacak. Siyah kırmızıların mücadelesi saat 17.00’da başlayacak. Es Es’in kamp programında son hazırlık maçı 25 Ağustos Perşembe günü Darıca Gençlerbirliği ile olacak. Cuma günü kamp hazırlıklarını tamamlayıp Eskişehir’e dönecek futbolculara Teknik Direktör Cüneyt Biçer iki gün izin vermesi bekleniyor.