FORMALAR TANITILDI

Eskişehirspor’un yeni sezon formaları düzenlenen lansman toplantısı ile tanıtıldı. Stadyumda düzenlenen programda Kırmızı Siyahlı futbolcular yeni formaları diyerek görücüye çıktılar. Formalar isimleri ile tanıtıldı. Berceste (Çubuklu) forması, Modern Beyaz, İkonik Parçalı, Dinamik Forma, Asil siyah formaları görücüye çıktı.  Formaları ise Bayan futbol takımından Büşra Toğral, Esin, Kırmızı Siyahlı futbolculardan Arda Okumuş, Erdin Üzer, Hasan Alp Altınoluk ve yeni transfer Doğukan Bülbül taşıdılar.

İNANMIŞLARLA BU YOLU YÜRÜYORUZ

Düzenlenen toplantıda konuşan Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca “Bu sene bir milat Geri dönüşü olamayan yolculuğa çıkıyoruz. Yolun sonunda zafer şampiyonluk ve kupa var. Bu yolu sağlam adımlarla yürüyeceğiz. Bu sefer yalnız değiliz.  Yanımızda İtalyan devi CRS  Diodora, göğsümüzde GHO bu yolu beraber yürüyeceğiz. Bu sezon en büyük gücümüz taraftar. Taraftarımızla bu şehri yine siyah kırmızı renklere boyayacağız. Tüm şehrin sokaklarını şampiyonlukla donatacağız. İkna edilmişlerle değil inanmışlarla çıkacağız. Biz yönetim olarak inandık. Taraftar inanıyor. Bu kutsal yolculuk hepimize hayırlı uğurlu olsun. Buradan büyük taraftarımızın sabırsızlıkla bekledikleri yeni sezon formalarının ayrıyeten 138 çeşit Eskişehirspor ürününü Eskişehirspor resmi internet sitesinden başlandığını onur ve gururla müjdesini veriyorum. Yeni formalarımız ve 138 çeşit ürün camiamıza hayırlı olsun” dedi. 

ŞAMPİYON YAPACAĞIZ

CRS Spor Yönetim Kurulu Başkanı Fazlıhan Carus “Diadora firması olarak bu camianın bir parçası olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Yaptığımız ürünler sizler tarafından çok beğenilecek. Bizim bir uğurumuz var. Bir çok kulübü şampiyon yaptık. Bu sene de Eskişehirspor’u şampiyon yapacağız. Bizimle değil taraftarında desteği gerekiyor” dedi.

TOTEM TUTACAK

CRS Spor Satış Müdürü Eyüp Kılıçoğlu “ Çok büyük bir camiaya çok büyük yatırım yapıyoruz. Formalarda büyük emekler var. Eskişehirspor için hayırlı olsun. İnşallah bu sezonda totemimiz tutacak ve Eskişehirspor şampiyon olacak” dedi.

GURUR YAŞIYORUZ

GHO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çalgır “2 hafta öne bu salonda Eskişehirspor ile yolculuğumuza ilk adımı attık. Geçen sürede bunun heyecanını çok fazlasıyla yaşadık. Hem ticari hem sportif anlamda yeşil sahada Eskişehirspor’un başarısını hep birlikte taçlandıracağız. Bizim renklerimiz ile Es Es renkleri uyum sağlıyor. Bu uyum inşallah bu uyum hep birlikte şampiyonluk yaşayacağız.

FORMALAR SATIŞTA

Özgür Marankoz “Süper denilen ligde bu kadar taraftar yokken bizleri lansmanlarımızda bile taraftarlarımız yalnız bırakmıyor. Bulunduğumuz ligden bağımsız olarak bizlere destek oldular. Çok teşekkür ediyoruz. Genel Sekreter Niyazi Çelik “Böyle mutluluğu paylaştığımız için gururluyuz. Sponsorlarımız bizi hiç kırmadılar ve bize destek oldular. 2019’dan bugüne kadar bu kulübün hiçbir ürünü satılamadı. Bugün ise 138 ürün satışa çıktı” dedi.