FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPIYORLAR

Bölgesel Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefiyle sezona başlayacak olan Eskişehirspor iç ve dış transfer görüşmelerine aralıksız devam ediyor. Yeni teknik adamını bulan ve takımı İbrahim Baş’a emanet eden Eskişehirspor’da, Baş görevine başlayarak yapılacak olan transferlerde yönetimle birlikte sürekli fikir alışverişinde bulunuyor.

PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

Eskişehirspor yönetimi ise dış transferde görüşmelerine sıkı pazarlıklara devam ederken, iç transferde ise takımda kalmasını istedikleri futbolcularla pazarlıklarını sürdürüyor. Takımdan ayrılmak isteyen futbolcularla da helalşerek vedalaşan Es Es yönetimi kulübe dosya bırakmadan futbolcularla ayrılıyor.

KALMAK İSTEMEYEN GİDER

Takımda kalması istenen ancak kendi istekleri ile takımdan gitmek isteyen futbolcuların da önünü açan Eskişehirspor’da, genç futbolcusu Bartu Göçmen ile anlaşmazlıkları da devam ediyor. Bartu takımdan ayrılmak istiyor, yönetim ise bu futbolcudan bonservis ücreti bekliyor. Yönetimin takımda kalmasını istediği Ömer İnan’dan ise olumsuz haber geldi.

BU HAFTADA İMZA VAR

Dış transferde de hareketli günler geçiren Eskişehirspor anlaşma yaptığı futbolcularla bu hafta içerisinde resmi imzaları atacak. Daha önce anlaşma sağlanan Kerem Eryılmaz resmi imza atmak için Eskişehir’e gelecekken, görüşülen ve anlaşma sağlanan önemli isimlerle de bu hafta içerisinde imzaların atılması bekleniyor.

Editör: Milli İrade