25.05.2017, 06:28

İKİZLER BURCUNDA YENİAY

25 Mayıs 2017 Perşembe günü Saat:22.45 de Ay; İkizler burcundaki Güneş ile 4 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeniay horoskopunda Ay ve Güneş, Hyades sabit yıldızı ile kavuşmakta.Venüs- Plüton arasında kare ve aynı zamanda Satürn-Uranüs Trine bağlantısını görmekteyiz.  Mali konular ve ilişkilere dikkat çekmekte ve disiplin edici radikal değişimler getirmekte.

Yeniay ile Yeni şeyler yapma yollarına daha açıkken, yeni fikirlerin uygulanmasına çok metodik olacaksınız

Aşk ilişkilerine ise tutku yoğunluğu getiriyor. Kıskançlık, şüphecilik ve ardından gelen hayal kırıklığı ile bir takım aşkların noktalanması söz konusu olacak. Genellikle başkalarının onaylamadığı gizli aşklar ve cinsel odaklı ilişikler doğacak. Yeni bir ilişkiye başlamak açısından kişisel horoskoplarınızın alacağı etkiye göre doğru kararı verebilirsiniz.

Finansal durumlar içinde oldukça dikkatli hareket etmek gereken bir görünüm.

Yatırımlarınız, bütçeniz bir anda karışık bir hal alabilir ve yeniden düzeltici önlemler almak zorunda kalabilirsiniz.

İki hafta boyunca hayatınızda başlayacak dönüşüm ruhsal gelişim fırsatları verecektir.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, burcunuzda ilerleyen Uranüs ve Venüs iş, ilişkiler ve finansal konularda olağan dışı durumlara yol açabilir.

Resmî işleriniz, eğitim ve seyahat konularında hareketli bir dönem geçirebilirsiniz.

Kardeşleriniz yada yakın akrabalarınızla yenilenecek bağlanırınız onlardan destek almanıza yada onlara karşı sorumluluk üstenmenize neden olabilir.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, burcunuzda ilerleyen Merkür finansal konularda mantıklı ve temkinli hareket etmenizi sağlayacak. Motive edici etkisi ile yeni hedefler belirleyebilirsiniz.Mali konularda yapacağınız görüşmelerde fikirlerinizi net bir şekilde ifade edebilir,net bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Sanatsal ve kültürel kısa seyahatlere çıkabilirsiniz.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay burcunuzda doğuyor. Hayatınızla ilgi sizi yeni hedefler belirlemeye ve bazı kararlar almaya yönlendirebilir. Hayatınızda yapmak istediğiniz değişimi, farklı yönden ele alabilir harekete geçebilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapabilir, kişisel arzu ve isteklerinizi yönelik seyahatlere çıkabilirsiniz.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, içsel olduğunuz bir yeniay, inzivaya çekilebilir, maneviyata yönelebilirsiz. Hayatınızın hangi alanlarında gelişime ve değişime ihtiyacınız olduğunu keşfedeceğiniz bir Yeniay. Bu dönem bilinmeyen sırlar, gizli olaylar açığa çıkabilir ve hakkınızda söylenen asılsız dedikoduları da duyabilirsiniz.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, sosyal ve romantik paylaşımlarınızın artacağı bir Yeniay. Sosyal etkinlikler ve organizasyonlara katılmak için davetler alabilirsiniz. İş yaşamınızda yeni fikirleriniz önem kazanabilir, mesleki yaşamınızda bazı fırsatlar elde edebilirsiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kimseyle farklılıklar ortaya çıkabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, iş, kariyer ve özel yaşamınızda önemli başlangıç fırsatları bulabilirsiniz. Hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız ile bağlantı kurarak hangi yönde ilerleyeceğinizi keşfedebilirsiniz.

Kariyer hayatınızda popülerlik ve takdir edileceğiniz gelişmeler, kendinizi ödüllendirme girişimde bulunmanıza neden olabilir.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, bakış açınızın değişmesine neden olacak önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz, eğitim, basın-yayın ve hukuksal alanlarındaki meselelerinizde yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Uzak sevdiklerinizden alacağınız davet sayesinde hem tatil hem de kültür amaçlı seyahatlere çıkabilirsiniz.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, maddi kaynaklarınız, ortak işlerinizle ilgili yenilikler gündeminize geliyor. Bu dönem. Gelirinizden çok daha fazla giderleriniz artabilir ve bütçenizi yeniden düzenleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Sigorta, vergi, nafaka yada miras gibi hisseli paralarla ilgili meselelerinizde karar verme aşamasına gelebilirsiniz.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, yeniay karşıt burcunuzda doğan Yeniay hayatınızla ilgili yenilikler getiriyor. Eş yada ortaklığınızı bitirebilir özgürlüğü seçebilirsiniz. Mevcut aşk ilişkisi içinde olan bekâr Yaylar evlenerek sosyal statü ve rollerinde etkili değişiklikler yaşayabilirler. Gezmek, eğlenmek ihtiyacı duyabilir, egzotik yerleri tercih edebilirsiniz.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, iş, çalışma ortamınıza ve günlük hayatınızda hareketlilik başlıyor. Hizmet verdiğiniz sektörlerde işten çıkarma yerine yeni yüzler alma gibi gelişmeler söz konusu olabilir. Evcil hayvanlarınızla daha fazla meşgul olacağınız koşullar oluşabilir. Egzersiz, spor gibi faaliyetlere başlayarak günlük hayatınıza hareket getirebilirsiniz.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, romantizm, aşk ve eğlenceye yönelik paylaşımlarınız artıyor. Bekâr kovalara yeni aşk, mevcut ilişkilerde bebek oluşumları ile hayatınıza dair bazı seçimler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Büyük zevk ve öz veriyle çalışarak yaptığınız el becerilerinizi yada yeteneğinizden para kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, ev ve ailenizle ilgili planda olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev, eşya değişikliği, bakım-onarım gibi işlerle uğraşmak ve düzenlemek zorunda kalabilirsiniz eğlenceli toplantı ve davetler organize ederek, evinizde sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz.  Aile bireylerinizle ilgili mesellerde daha fazla fedakârlık yapmanız gerekebilir.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.