Eski Dışişleri Bakanı, Eski Başbakan Yardımcısı ve Önceki Dönem CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, Büyükerşen’i ziyaret etti.

ABD’li turistler Eskişehir’i gezdi ABD’li turistler Eskişehir’i gezdi

Odunpazarı Kent Konseyi’nin düzenlemiş olduğu “Güncel Dış Politika” Söyleşisi için Eskişehir’e gelen 20. Dönem TBMM Başkanı, Eski Dışişleri Bakanı, Eski Başbakan Yardımcısı ve Önceki Dönem CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği ziyarette Eskişehir’i çok beğendiğini ve müzeleriyle, şehir düzenlemeleriyle kentin turizm şehri olduğunu gördüğünü belirten Hikmet Çetin, Başkan Büyükerşen’i tebrik etti. Hikmet Çetin’i makamında ağılayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, nazik ziyareti için kendisine teşekkür etti. Ziyarette Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Önder ve Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru da bulundu. Ziyaret sonrası Hikmet Çetin ile Balmumu Heykeller Müzesi de gezildi. Müze ziyaretine Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da katıldı. Heyet, Balmumu Heykeller Müzesinde Mustafa Kemal Atatürk heykeliyle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.