Zam Haberleri

zam haberleri ve güncel zam gelişmeleri, zam ile ilgili tüm video, zam fotoğrafları ve zam haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Mayıs Ulaştırma ve Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında alınan karar ile birlikte dolmuş ve minibüs ücretleri 20 TL olarak belirlendi.

ESKİŞEHİR

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan zeytinin satışı, artan fiyatları sebebi ile azaldı

ESKİŞEHİR

Tüm Emeklilerin Sendikası Eskişehir Şubesi, taleplerini duyurabilmek için bu kez de yürüyüş gerçekleştirdi.

TÜRKİYE

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) şubat ayı enflasyon oranını yüzde 4,53 olarak açıklamasıyla memur ve emekliler ocak ve şubat ayı için...

ESKİŞEHİR

Yılın başında kilogramı 400 liradan satılan Türk Kahvesi’ne zam geldi. Gelen zam sonucunda bir kilogram Türk Kahvesi’nin 450 liraya yükseldi.

ESKİŞEHİR

Kahvehanelerde satışı yapılan çaya zam geldi. En son 29 Temmuz 2023 tarihinde fiyat tarifesi güncellenen kahvelerde geçerli olan yeni çay...

ESKİŞEHİR

İç Anadolu Fırın İşletmecileri Sendikası Başkanı Musa Kazım Mülazımoğlu, fiyatlardaki ani artışlardan dolayı Ramazan Pidesi’nin fiyatını belirlemekte zorlandıklarını kaydetti.

ESKİŞEHİR

Eczacı Odası Başkanı Metin Kamış, ilaç fiyatlarına Euro kurunun güncellenmesinden sonra gelen zammı değerlendirdi.

ESKİŞEHİR

Oto sanayide son günlerde en fazla durgunluğun yaşandığı günlerin yaşandığı aktaran esnaflar, akaryakıt zamlarının işlerini olumsuz etkilediğini söyledi.

ESKİŞEHİR

 Son zamanlarda gelen zamlar, motorin ve benzin ile LPG arasında fiyat farkının hayli açılmasına sebep oldu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen yüksek faturalara tepki göstererek merkezi hükümete öneride bulundu.

ESKİŞEHİR

Mümin İnceelli, buğday fiyatının bir yıl içerisinde yüzde 600 oranında zamlanması nedeniyle halkın eskisi kadar kuşları beslemediğini belirtti.