Yöntem Haberleri

yöntem haberleri ve güncel yöntem gelişmeleri, yöntem ile ilgili tüm video, yöntem fotoğrafları ve yöntem haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ)’nde geliştirilen karar destek sistemi “Kampüs Karar Destek Sistemi (Kampüs-KKDS)” uygulamaya geçiriliyor.

ESKİŞEHİR

Cep telefonlarında yaşanan depolama alanı yetersizliği problemi, yapılan çip değişimiyle ortadan kaldırılıyor.

ESKİŞEHİR

Oto yıkamacılar, buhar makineleri ile araçları temizleyerek, hem su tasarrufu yapıyor hem de vatandaşa daha hijyenik bir araç teslim ediyor.

SAĞLIK & YAŞAM

Supin Perkütan yöntemiyle yapılan 100’üncü operasyon sonucu sağlığına kavuşan hasta Kamil Can Çetin, böbrek taşlarından kurtuldu.

SAĞLIK & YAŞAM

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Nurhan Barutçu, ilacın bizzat hekim kontrolünde verilmesinin önemine değindi.

ESKİŞEHİR

Fizik Tedavi Uzmanı Türkan Tünerir, yenilikçi fizik tedavi yöntemleri hakkında bilgiler verdi.

ESKİŞEHİR

Cumhuriyet Başsavcılığı, kendisini hâkim, savcı ve asker olarak tanıtıp dolandırıcılık yapan kişilerin kullandığı yeni yöntem konusunda vatandaşları uyardı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de üreticiler, sebze yetiştirdikleri seraları kışın ağıl gibi kullanarak gübre elde ediyorlar

SAĞLIK & YAŞAM

Dr. Elif Dinçer, ameliyat olmadan gençleşme olanağı sunan “Paris ışıltısı” yönteminin, ciltteki yenilenme ve iyileşme faaliyetlerini arttırdığını belirtti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesinde topraksız çilek üretimi sayesinde vatandaşlar her mevsimde dalından çilek toplamanın keyfini sürüyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir çevre yolunda seyir halindeki bir tırın, yük bağlama kısmında koltuk taşınması görenleri hayrete düşürdü.

SAĞLIK & YAŞAM

Yüksek tansiyon nedeniyle Şehir Hastanesi’ne başvuran bir hasta, dünyada sayılı merkezde yapılan bir yöntemle yaptığı laparoskopik ameliyatla sağlığına kavuştu.