Yemek Haberleri

yemek haberleri ve güncel yemek gelişmeleri, yemek ile ilgili tüm video, yemek fotoğrafları ve yemek haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Üniversitede faaliyet gösteren Öğrenci Kulüplerinin başkanları ile iftar yemeğinde buluştu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de oruç tutan ve yemek hazırlamakta zorlanan engelli vatandaşların işlerini kolaylaştırmak isteyen İlmek İlmek Bin Minik Yürek Yardımlaşma grubu gönüllüleri,...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’nin, Başkan Ahmet Ataç’ın talimatı ile üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu ve çok sevilen ücretsiz yemek hizmeti “Gel beraber...

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediyesi, her Ramazanda olduğu gibi bu Ramazanda da dayanışma, birlik ve beraberlik duygusunu yaşatmaya devam edecek.

Anadolu Üniversitesi’nde her gün yaklaşık 20 bin öğrenci ve personel 3 öğün yemek yerken, lokantalarda 50 TL olan menülerin 5...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’nin, kentteki üniversite öğrencileri için “Gel beraber olsun” sloganı ile başlattığı ücretsiz yemek hizmeti yoğun ilgiyle devam ediyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’nin, üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu ve çok sevilen ücretsiz yemek hizmeti 3 ayrı noktada devam ediyor.

 Anadolu Üniversitesi 30 bin kişiye hizmet verebilme kapasitesine sahip bir yemek üretim merkezine kavuştu.

Eskişehir’de bir esnaf lokantası, artan ekmeklerini israfa yol açmamak adına köfte ve diğer yemeklerde kullanarak herkese örnek oluyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehirlilerin destekleri ile Nihal-İsmail Akçura Aşevi’nde pişirilen yemekleri her gün ihtiyaç sahibi 400 kişinin sofrasına ulaştırıyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi, üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu yemek hizmetine ücretsiz olarak ulaşan öğrenciler, memnuniyetlerini belirtti.