Ulaşım Haberleri

ulaşım haberleri ve güncel ulaşım gelişmeleri, ulaşım ile ilgili tüm video, ulaşım fotoğrafları ve ulaşım haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 8-9 Haziran’da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2024-YKS) nedeniyle tramvay ve otobüs sefer saatlerinde düzenlemeye gitti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, bugün itibariyle tramvay ve otobüslerde gece seferlerinin başladığını duyurdu.

ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından basın mensupları ile bir araya gelerek seçimi değerlendirdi, soruları yanıtladı.

TÜRKİYE
ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ara Sınavları sebebiyle tramvay ve otobüslerin çalışma...

ESKİŞEHİR

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, düzenlediği lansman toplantısıyla projelerini açıkladı.

Zafer Partisi Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Dilek Bayraç, hem kentin sorunlarına dikkat çekti hem de çözüm önerilerini ve vaatlerini anlattı.

ESKİŞEHİR

Hava şartlarından dolayı son günlerde zor zamanlar yaşayan şehirlerarası ulaşım sektörü, kar yağışının bitmesi ve buzların erimesiyle tekrar canlandı.

ESTRAM, bir yeni hizmete daha imza attı. Ulaşımlarını tramvay ile sağlayan vatandaşlar artık ücretsiz wifi hizmetinden de yararlanabiliyorlar.

Yapılan açıklamada, toplu taşıma ve sağlıklı su temini konusunda hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlamak için fiyat artışına gidildiği belirtildi.

Kabukcuoğlu, Ulaştırma Bakanlığı Bütçe görüşmelerinde Eskişehir’in yıllardır çözüm bekleyen ulaşım sorunlarını gündeme getirdi.

Şehrin en büyük mezarlığı olan Odunpazarı Mezarlığına da ulaşım sağlayan yolun, karşı taraftan tek yön olması ve girişe kapatılması sürücüleri...