Ticaret Haberleri

ticaret haberleri ve güncel ticaret gelişmeleri, ticaret ile ilgili tüm video, ticaret fotoğrafları ve ticaret haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de polis ekiplerince uyuşturucu madde ticareti çerçevesinde sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirilen çalışmada çok sayıda uyuşturucu madde ve ruhsatsız silahlar ile...

TÜRKİYE

Samsun'da 1'i kadın 2 kişi, jandarma tarafından düzenlenen operasyonunda "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan gözaltına alındı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Filistin ile Dayanışma Platformu, ‘İsrail ile ticaret Filistin’e İhanet’ başlığı ile eylem gerçekleştirdi.

TÜRKİYE

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden tutuklanan bir kişi mahkemece 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

ESKİŞEHİR

Macaristan İstanbul Başkonsolosu Dr. Attila Pinter ve Başkonsolosluk Ticaret Ataşesi Miklos Bujaky, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i...

ESKİŞEHİR

Ssker emeklisi Hakkı Coşkun, çocukluk çağlarından beri hobi olarak yaptığı kara kalem resim yapmayı emekli olduktan sonra mesleğe çevirdi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de uyuşturucu ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan operasyonda 1 kişi yakalanırken, 5 kilogramdan fazla esrar ele geçirildi.

ESKİŞEHİR

ETO Başkanı Güler, tüccarın yüksek enflasyonun ticareti sekteye uğratmasından endişelendiğini ve enflasyon tehlikesinin sona erdirilmesi gerektiğini vurguladı.

ESKİŞEHİR

İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, silah ticaretine yönelik operasyon kapsamında yakalanan 9 şüpheli adliye sevk edildi.

ESKİŞEHİR

'Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti’ suçundan yargılanan 21 sanıktan 13’üne 6 yıl 3 aydan 17 yıl 2 ay...

ESKİŞEHİR

 Eskişehir Ticaret İl Müdürlüğü ekipleri, her gün çeşitli marketlerde fahiş fiyat artışlarına yönelik denetimler gerçekleştiriyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin hukuki anlaşmazlıklarında çözüm sağlayacak Arabuluculuk Merkezi’nin açılışı törenle gerçekleştirildi.