Tarla Haberleri

tarla haberleri ve güncel tarla gelişmeleri, tarla ile ilgili tüm video, tarla fotoğrafları ve tarla haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de çiftçiler yetiştirdikleri maydanozları tarlada koyunlara yediriyor.

TÜRKİYE

Bursa’da ailesinin haber alamadığı bir genç tarlada silahla başından vurulmuş halde ölü bulundu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de kendini hissettiren sıcak havalar ve yağışların az olması çiftçilerin normalden 2 ay önce tarlalarını sulamaya başlamalarına neden olurken yeraltı...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir bahçeden damlama sulama borularını çalan 3 kişi jandarma ekiplerince yakalanırken, çalınan malzemeler sahibine teslim edildi.

ESKİŞEHİR

Tarladaki ürünlerin karla kaplanması, işçiliğinin zor olması ve yıkamada kullanılan suyun donması nedeniyle fiyatlar kısa sürede iki katına çıktı.

Eskişehir Mihalıççık ilçesine bağlı Çalcı Mahallesi’nde tarlasına gelen ayının saldırısına uğrayan bir vatandaş yaralandı.

Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesinde bulunan tarla ve seralarda yılın 365 günü aralıksız olarak yetiştirilen sebzeler, Türkiye’nin farklı illerine gönderiliyor.

ESKİŞEHİR

Kızılinler Mahallesi’nin en önemli geçim kaynağı balkabağında rekolte, tarlaları bölen hobi bahçeleri nedeniyle önceki yıllara göre yaklaşık dörtte bire düştü.

ESKİŞEHİR

Tarım işçisi gençler kazandıkları para ile ailelerine destek olurken, tarladaki işlerin bitmesi ile hedeflerine ulaşmak için okullarına devam ediyor.

Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı: Tarladan ucuza alınan sebzede fahiş fiyatlar tüketiciyi mağdur ediyor.