Sezon Haberleri

sezon haberleri ve güncel sezon gelişmeleri, sezon ile ilgili tüm video, sezon fotoğrafları ve sezon haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİRSPOR

Tarihinde ilk kez amatör kümede mücadele eden ve bir an önce profesyonel liglere dönmek adına çıktığı 2023-2024 sezonunda Es Es...

ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYE

26 Ağustos tarihinde başlayan kara avcılığı 2023-2024 av dönemi merkez av komisyonu kararları doğrultusunda ülke genelinde 3 Mart 2024 tarihinde...

ESKİŞEHİR

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte elinde kışlık ürün kalmasını istemeyen küçük giyim esnafı sezon sonu indirimleri başladı.

ESKİŞEHİRSPOR

Sezonun kalan son 8 haftasında her maçın final niteliğinde olduğu Eskişehirspor’da, ilk rakip Tarsus İdman Yurdu.

ESKİŞEHİRSPOR

Ligde düşme potasında bir türlü kurtulamayan siyah kırmızılar 4 iç saha ve 4 deplasman maçı yapıp zorlu sezonu tamamlayacak.

ESKİŞEHİR

Yağışların bol olmasından dolayı Eskişehir’de bereketli geçeceği beklenilen sezon öncesi fidan satışları arttı.

ESKİŞEHİRSPOR

Şimşeklerde, tek hedef sezon arasının ardından pazar günü oynayacağı ilk karşılaşma olan Karacabey Belediye Spor’a karşı 3 puan almak.

ESKİŞEHİRSPOR

Sezonun ilk yarısını tamamlayan siyah kırmızlı takım çalışmalarına 26 Aralık Pazar günü Vali Hanefi Demirkol tesislerinde başlayacak.

ESKİŞEHİR

Yazın düğün sezonunda ortalama 4 bin TL’ye satılan gelinliklerin fiyatı, kış aylarında talep azlığından dolayı 3 bin TL’ye kadar düşüyor.

ESKİŞEHİRSPOR

Sezonun ilk yarısının tamamlanmasına son 3 maç kala Eskişehirspor evinde Pazar günü Kırşehir Belediye Spor önünde 6 puanlık bir maça...

ESKİŞEHİRSPOR

Sezonun ilk yarısının tamamlanmasına son 4 maç kala Eskişehirspor’da kalan maçlarda yenilmemenin hesapları yapılmaya başlandı.