Sertifika Haberleri

sertifika haberleri ve güncel sertifika gelişmeleri, sertifika ile ilgili tüm video, sertifika fotoğrafları ve sertifika haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tepebaşı İlçesi'nde bir ilki başaran süt çiftliğine ziyarette bulunarak 'Avrupa Birliği Onaylı Süt Çiftliği...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) bünyesinde kurulan, Mesleki Edindirme ve Geliştirme Merkezi'nde (MEGEM A.Ş.) 35’inci dönem mezuniyet heyecanı yaşandı.

ESKİŞEHİR

Orman yangınları ile mücadelede sivil halkın da desteğini almak amacıyla gönüllüler eğitimden geçirilerek sertifikalandırılıyor.

ESKİŞEHİR

Anadolu Üniversitesi e-Sertifika programları için kayıt tarihi gelen yoğun talep nedeniyle 7 Kasım’a kadar uzatıldı.

ESKİŞEHİR

Zeydan, BTK Akademi tarafından online olarak verilen eğitimleri başarı ile tamamlayan personelleri tebrik ederek, sertifikalarını takdim etti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Göç İdaresinde staj gören öğrencilerin sertifikaları Anadolu Üniversitesi'nde düzenlenen tören ile sahiplerine verildi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de ‘Restoran Yöneticisi Yetiştirme Programı’ ile kapsamlı eğitimler alan adaylar, geleceğin restoran yöneticileri olmak üzere sektöre hazırlanıyor.