Osb Haberleri

osb haberleri ve güncel osb gelişmeleri, osb ile ilgili tüm video, osb fotoğrafları ve osb haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) bünyesinde mesleki eğitimler veren Mesleki Edindirme ve Geliştirme Merkezi (MEGEM) 36’ncı dönem kursları başladı. 83...

ESKİŞEHİR

Sivrihisar’ın uzun yıllardır hayalini kurduğu ve titiz çalışmalar sonucu hayata geçirilen Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB), bölgenin ekonomik hayatına ivme...

ESKİŞEHİR

Rusya Federasyonu Pskov Bölgesi Ekonomik Kalkınma ve Yatırım Politikası Komitesi Başkanı Andrey Mikheyev, Nadir Küpeli’yi ziyaret etti.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) yer alan sanayi kuruluşlarında çalışanlar için özel hastane ile indirimli sağlık protokolü imzalandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Bisiklet Dostluğu Grubu katkılarıyla Cumhuriyetin kuruluşunun 98’inci yılı dolayısıyla “Cumhuriyet Bisiklet Turu” düzenledi.

ESKİŞEHİR

Erdoğan Eskişehir'de beyaz eşya üreticisi Haier ile Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) faaliyete geçen 52 yeni fabrikanın açılış töreninde konuştu.

ESKİŞEHİR

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşe açtığı  OSB Kanununda değişikler içeren yasa taslağına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Eskişehir OSB Olağan Genel Kurulu sanayicilerin yoğun katılımıyla EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Eskişehir sanayisinin nitelikli iş gücünü karşılamak amacıyla açılan Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi basına tanıtıldı.