Kontrol Haberleri

kontrol haberleri ve güncel kontrol gelişmeleri, kontrol ile ilgili tüm video, kontrol fotoğrafları ve kontrol haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

İzmir Valisi Süleyman Elban, Kemalpaşa'daki bir lojistik firmasının soğuk hava deposunda çıkan yangına dair incelemelerde bulundu.

Motosiklet ustası Sercan Kızılkaya, “Motosikleti aktif olarak kullanmadan önce ustasına götürüp kontrol ettirmekte fayda var” diyerek sürücüleri uyardı.

Dr. Utku Şenol, “Check up genel sağlık durumunuz ve önemli hastalıklar konusunda önemli bilgiler edinilmesini sağlar. Kontrolünüzü ihmal etmeyin” dedi.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, ilkokullarda gerçekleştirdiği atık yönetimi ve çevre eğitimlerini sürdürüyor.

SAĞLIK & YAŞAM

Dr. Hayrettin Dizen, meme kanserinin erken teşhisle kontrol altına alındığını belirtirken, meme kanseri farkındalığının geçmiş yıllara göre arttığını kaydetti.

ESKİŞEHİR

Otomobiller sadece satın alınırken değil, düzenli olarak eksper kontrolünden geçirilmeli, kazalar sürücüler kadar arızalı araçlardan da kaynaklanıyor.

Eskişehir’de zincir marketlere denetim yapan zabıta ekipleri, genel kontrollerin yanı sıra fahiş fiyat incelemesinde de bulundu.

En az haftada bir kez de olsa e-devlete girerek hakkınızda açılan dava veya icra takibinin olup olmadığını kontrol edin.