Işletme Haberleri

işletme haberleri ve güncel işletme gelişmeleri, işletme ile ilgili tüm video, işletme fotoğrafları ve işletme haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Maske kullanımı zorunluluktan çıktı, işletmelerdeki havalandırma sistemlerinin nasıl olması gerektiği merak konusu oldu.

ESKİŞEHİR

Düğün hazırlığında olan vatandaşların alışverişlerinden en çok rağbet gören işletmelerin başında düğün salonları, kuyumcular ve gelinlikçiler geliyor.

Eskişehir Düğün Salonu İşletmecileri Derneği, düğün yapacak olan çiftlere en özel günlerinde ortada kalmamaları için uyarılarda bulunuldu.

Eskişehir’de Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı bir binadan hırsızlık yaptığı tespit edilen ve jandarma ekiplerince yakalanan 3 kişi tutuklandı.

ESKİŞEHİR

KOSGEB Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Aydın, gençlerin istihdama katılması için ‘Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı’nın başladığını belirtti.

ESKİŞEHİR

Sivrihisar ilçesine bağlı Kaymaz Mahallesi sakinleri, Covid-19 vakaları nedeniyle kahvehanelerin kapatılması konusunda işletme sahipleriyle ortak karara vardı.

Alpu’da gerekli koşulları sağlayan işletmeye "Hastalıktan Ari İşletme Belgesi ve Onaylı Süt Çiftliği Sertifikası” belgesi verildi.

Kasap İşletmecisi Ramazan Kuzgun, Bir yıl önce kıymanın kilogram fiyatının 55 lira olduğunu ve şu anda kıymanın 90 liraya kadar...