Ihtiyaç Haberleri

ihtiyaç haberleri ve güncel ihtiyaç gelişmeleri, ihtiyaç ile ilgili tüm video, ihtiyaç fotoğrafları ve ihtiyaç haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Kütahya Borsa İstanbul Anadolu Lisesinde başlatılan Ramazan Erzak Paketi kampanyası sonucu öğrenci, veli ve öğretmenler tarafından okula ulaştırılan gıda malzemeleri...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesi İstiklal Mahallesi Muhtarı Hüseyin Alparslan, haftanın her günü ihtiyaç sahiplerine ekmek dağıtıp, dertlerini dinliyor.

Kızlarının tüm ihtiyaçlarıyla kendisi ilgilenen Bilal Tunç, düzenli bir işte çalışamadığı için zorlu bir hayat yaşıyor.

ESKİŞEHİR

Mahalle muhtarlıklarına kayıt yaptıran ihtiyaç sahiplerinin evlerine giden Halk Market yetkilileri, vatandaşlara bebek mamalarını veriyor. 

Eskişehir’de esnaflık yapan Osman Bulut, maske kullanımından dolayı atkı ihtiyacının adeta ortadan kalktığını belirtti.

Tepebaşı Belediyesi, Nihal-İsmail Akçura Aşevi’nde pişirilen yemekleri ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarına ulaştırmaya devam ediyor.

Türkiye Kamu Sen İl Temsilciliği ekonominin memur ve memur emeklilerini sıkıntıya soktuğu gerekçesiyle basın açıklaması gerçekleştirdi.

Muhtar, hayırseverler tarafından getirilen malzemeleri sahiplerine ulaştırırken, “İhtiyaç sahiplerinin zor günlerinde yanlarında olmak istiyoruz” dedi.