Hizmet Haberleri

hizmet haberleri ve güncel hizmet gelişmeleri, hizmet ile ilgili tüm video, hizmet fotoğrafları ve hizmet haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


SÖYLEŞİ

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Eskişehir İl Başkanı Mehmet Ali Çil ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik....

Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim Gençlik Merkezi, 27 Mayıs-7 Haziran tarihlerinde, final sınavları dolayısıyla 7/24 öğrencilere hizmet veriyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, hemen her fırsatta kentteki kırsal mahalle sakinleri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Kazım Kurt, Odunpazarı Bölgesinde bulunan kırsal mahalleleri ziyaret...

TÜRKİYE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Ankara Mitingi'nde yaptığı konuşmada, "Ankara'yı başkentlik sıfatına uygun hizmet veremeyenlerden kurtarmanın vakti çoktan gelmiştir" dedi.

AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, ilçelerdeki seçim irtibat bürolarının açılışlarına devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin en beğenilen projelerinden olan ve daha çok kadınların sosyalleşmesi için hayata geçirilen Belde Evlerine bir yenisi daha eklendi....

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’nin, üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu ve çok sevilen ücretsiz yemek hizmeti 3 ayrı noktada devam ediyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi, 50 yaş ve üzeri vatandaşlar için internet üzerinden online hizmetlerin kullanabilmesi amacıyla, öğretici bir çalışma başlattı.

ESKİŞEHİR

 Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri, Eskişehirlilerin bir araya geldiği sıcak mekanlar olarak hizmet vermeye devam ediyor.

 Anadolu Üniversitesi 30 bin kişiye hizmet verebilme kapasitesine sahip bir yemek üretim merkezine kavuştu.

Tepebaşı Belediyesi, 50 yaş ve üzeri vatandaşlar için internet üzerinden online hizmetlerin kullanabilmesi için “Online Hizmetleri Öğrenme Dersleri” başlatıyor.