Güneş Haberleri

güneş haberleri ve güncel güneş gelişmeleri, güneş ile ilgili tüm video, güneş fotoğrafları ve güneş haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


SAĞLIK & YAŞAM

Liv Hospital Ankara Dermatoloji Uzmanı Dr. Aylin Gözübüyükoğulları, gençlik aşısının cildi güneş lekelerinden koruduğunu dile getirdi.

Bir süredir sıfır derecenin altında seyreden sıcaklıklar, yerini güneşli ve sıcak havalara bırakınca Eskişehirliler soluğu dışarıda aldı.

25 yaşındaki Enes Emiroğlu, tüm parçalarını orijinal topladığı ve gözü gibi baktığı 1992 model nostaljik motosikleti çocuklarına bırakmak istiyor.

Eskişehir’de iki gündür etkisini gösteren yağışlı havanın ardından yüzünü gösteren güneş, insan kalabalığına neden oldu.

Aralık ayında güneşli ve ılık havayı gören Eskişehirliler, hafta sonunu kentin meşhur Kanlıkavak Parkı’nda değerlendirdi.  

Eskişehir’de soğuk havaların başlamasıyla birlikte gölge alanlardan kaçan sokak hayvanları güneşli yerleri mesken tuttu.

ESKİŞEHİR

Hava sıcaklıklarının düşmeye başladığı Eskişehir’de güneşli hafta sonunu değerlendiren vatandaşlar soluğu piknik alanlarında aldı.