Gözaltı Haberleri

gözaltı haberleri ve güncel gözaltı gelişmeleri, gözaltı ile ilgili tüm video, gözaltı fotoğrafları ve gözaltı haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


Eskişehir’deki polis operasyonunda yaklaşık 500 bin TL değerinde çok sayıda kaçak tütün ürünü ele geçirdi, olayla ilgili 3 kişi gözaltına...

Eskişehir’de düzenlenen operasyonla PKK/KCK ile DHKP/C üyesi oldukları tespit edilerek gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Terörle Mücadele Şubesi ekipleri Eskişehir’de düzenlenen DEAŞ operasyonunda 9 şüpheliyi yakaladı.

Eskişehir’de yangın çıkarttığı iddia edilen bina görevlisi, tekrar gözaltına alınarak ikinci kez sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Çalıştığı bloğun çatı katında yangın çıkarttığı iddia edilen kapıcı, yeni bulgular doğrultusunda tekrar gözaltına alınarak adliyeye ikinci kez sevk edildi.

ESKİŞEHİR

Alınan bilgiye göre, Eskişehir Sultandere Mahallesi Nurullah Ataç Sokak'ta eşini göğsünden bıçaklayarak öldüren kadın gözaltına alındı.

ESKİŞEHİR

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir’de PKK/KCK terör örgütü üyesi olduğu iddia edilen 1 şüpheli gözaltına alındı.

Eskişehir’de silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 kişi adliyeye sevk edildi.

Yurt ve kiralık ev olmamasını 'Barınamıyoz' yazdıkları kartonla protesto etmek isteyen bir grup genç, polis ekipleri uyarılarını hiçe sayınca gözaltına...

Eskişehir'de motosikletli polis ekiplerinden kaçan ve kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alınan şahsın üzerinden uyuşturucu hap çıktı.