Girişimci Haberleri

girişimci haberleri ve güncel girişimci gelişmeleri, girişimci ile ilgili tüm video, girişimci fotoğrafları ve girişimci haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


Eskişehir’de yaşayan Cüneyt Büyükeren, doğuştan işitme engelli olmasına rağmen hayallerinden vazgeçmeyerek İş ve İşçi Bulma Kurumunun (İŞKUR) engelli hibe desteği...

Eskişehir’de son birkaç aydır bozuk para bulmak konusunda sıkıntı yaşayan fırıncılar, dilencilerden para istemeye başladıklarını söyledi.

Kadın girişimci Meryem Tepegöz, el emeğiyle yaptığı örgü ayakkabıları yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileriyle buluşturuyor.

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilen Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı, kapanış etkinliği ile sona erdi.

Eskişehir’de yaşayan genç girişimci Emrah Akkaya, oyun konsolu için biriktirdiği parayla 3D yazıcı alarak kendi işinin patronu oldu.

Gümüş, “Kadın çiftçileri tarım, kadın girişimcileri ise yatırım konularında teşvik etmeye dün olduğu gibi bugün de devam edeceğiz” dedi.

ESO Başkanı Kesikbaş, “Yüzde 90 dünyayı değiştirmiyor, girişimci olup dünyayı değiştirebilmeniz için yüzde 10’luk kısımda yer almanız gerekiyor” dedi.