Ceset Haberleri

ceset haberleri ve güncel ceset gelişmeleri, ceset ile ilgili tüm video, ceset fotoğrafları ve ceset haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de evinden ayrıldıktan sonra 4 gündür ortadan kaybolan Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde (ESTÜ) görevli Prof. Dr. Bekir Karasu'nun cesedine ulaşıldı.

TÜRKİYE

Pendik’te iki ayrı çöp konteynerinde parçalanmış erkek cesedi bulundu. Polis ekiplerinin olaya ilişkin çalışması sürüyor.

TÜRKİYE

İzmir'in Bornova ilçesinde park halinde bir otomobilin bagajı içerisinde bulunan cesetle ilgili kan donduran ayrıntılar ortaya çıktı. Cinayet esnasında otomobili...

TÜRKİYE

Asrın felaketi olarak tarihe geçen Kahramanmaraş Depremi'nde 13 saat göçük altında kaldıktan sonra öldü sanılarak ceset torbasına konulan ve son...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de arkadaşlarıyla gittiği eğlence mekânından sigara almak için ayrılan ve 9 gündür haber alınamayan şahıs, sulama kanalında ölü bulundu.

ESKİŞEHİR

Yılbaşı gecesi işlenen cinayetin şüphelilerini yakalayan polis ekipleri, 6 aydır kayıp olarak aranan şahsın cesedine de aynı şüphelilerin üzerinden ulaştı.

Eskişehir’de geçtiğimiz ay çöplükte cesedi bulunan kız bebeğin, yapılan ön otopsi sonucunda kafasına sert cisimle vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Eşiyle ilişkisi olduğunu öğrendiği Hekim Bingöl’ü bıçakla öldürüp, moloz yığınlarıyla cesedin üstünü kapatan sanığın yargılanmasına başlandı.

Edinilen bilgilere göre, Eskişehir’de geri dönüşüm tesisinde atıklar arasından yeni doğmuş bir bebek cesedi çıktı.

Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un öldürüldüğü şüphesi üzerine polis ekipleri şehir çöplüğünde arama çalışması başlattı.