Cami Haberleri

cami haberleri ve güncel cami gelişmeleri, cami ile ilgili tüm video, cami fotoğrafları ve cami haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesinde kırsal ve merkez mahallelerde bulunan camilerde temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de alkollü şekilde 2 camiye girerek Kur’an-ı Kerim yırtan ve vatandaşların ihbarı sonucu yakalanan şüpheli adliyeye sevk edildi.

Sivrihisar Eğitim Vakfı Başkanı Bekir Kalır, Selçuklu döneminde yapılan Hamamkarahisar Camii’nin restorasyonun yapılması gerektiğini belirtti.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi ekipleri, Ramazan ayı ile birlikte mahallelerde bulunan camilerde temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

TÜRKİYE

Bilecik'te 2021 yılında temeli atılan Kuba Camii inşaatına o günden bugüne bir tane çivi çakılmazken, geriye tabelası kaldı.

TÜRKİYE

Elazığ’da 24 Ocak 2020 depreminde hasar görerek boşaltılan 300 yıllık Aksaray Camii, bakımsızlık ve ilgisizlikten harabeye döndü. Ağır hasardan dolayı...

ESKİŞEHİR

Hava sıcaklığının zaman zaman eksi değerlere düştüğü Eskişehir’de, Reşadiye Camii’nin musluklarından akan jeotermal su, ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlara abdest...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de öğle saatlerinde termometreler eksi 3 dereceyi gösterirken, camilerde yer bulamayan bazı vatandaşlar cuma namazını cami avlusunda kıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında içeriye sınırlı kişi alındığından cemaatin çoğu namazını cami avlusunda ve çevresinde kıldı.

Büyükşehir, semt camilerinin yer yer yetersiz kalması nedeniyle Asri Mezarlık girişinde başladığı 5 bin metrekare alan üzerindeki cami yapımına devam...

Eskişehir'de öğle saatlerinde etkisini sürdüren soğuk hava ve ayaza rağmen bazı vatandaşlar, Cuma namazını dışarıda kılmak zorunda kaldı.