Bilecik Haberleri

bilecik haberleri ve güncel bilecik gelişmeleri, bilecik ile ilgili tüm video, bilecik fotoğrafları ve bilecik haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde düzenlenen seminer ile iklim değişikliğine ve tarıma değinildi.

TÜRKİYE

Bilecik'te resmi olmayan sonuçlara göre seçimi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan adayı Melek Mızrak Subaşı kazandı.

TÜRKİYE

Bilecik'te 2021 yılında temeli atılan Kuba Camii inşaatına o günden bugüne bir tane çivi çakılmazken, geriye tabelası kaldı.

ESKİŞEHİR

Bilecik’te kontrolden çıkan yolcu otobüsünün bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 14 kişi yaralandı.

TÜRKİYE

Yenişehir-Bilecik kara yolunu ulaşıma açan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Doğançay Ripajı-1 ve 2. kesimlerdeki işlerin tamamlanmasının ardından Ankara-İstanbul...

TÜRKİYE

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 16 yıl önce yapımına başlanan 37 kilometrelik Bilecik-Yenişehir yolunun açılışını yapacak.

TÜRKİYE
TÜRKİYE

Bilecik'te 2 tırın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Bilecik Tabip Odası, Diş Hekimleri Odası, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Vilayet Meydanı’nda tören gerçekleştirdi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de Yaşayan Bilecikliler Derneği (EYBİLDER)’nin düzenlediği iftar yemeğinde Bilecikliler bir araya geldi.

ESKİŞEHİR

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ), bu çalışmalar esnasında can, mal ve çevre güvenliği için zorunlu olarak planlı kesinti yapıyor.

TÜRKİYE

Aslen Bilecikli olan ve lenf kanseri tedavisi gören Ankara Gazi Üniversitesi 1. sınıf öğrencisi Yusufcan Demircan yakalandığı amansız hastalığa yenik...