Belge Haberleri

belge haberleri ve güncel belge gelişmeleri, belge ile ilgili tüm video, belge fotoğrafları ve belge haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Etli ekmek ustalığı yapan Mustafa İleri, Türk Telekom MTAL bünyesinde girdiği sınavı başarıyla tamamlayarak Usta Öğreticilik Belgesi aldı.

Alpu’da gerekli koşulları sağlayan işletmeye "Hastalıktan Ari İşletme Belgesi ve Onaylı Süt Çiftliği Sertifikası” belgesi verildi.

Belgelendirme faaliyetlerinde Eskişehir’deki tek yetkili firma olan ESBEM Sınav ve Belgelendirme Merkezi A.Ş. bir yılda 23 firmada 450 çalışanı belgelendirdi.

Espark Alışveriş Merkezi, yapılan denetimleri başarıyla geçerek uluslararası geçerliliğe sahip Safe Certification belgesi almaya hak kazandı.

Büyükşehir Belediyesi otobüs şoförleri, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından verilen “Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Yeterlilik Belgesi” sahibi oluyor.

Tepebaşı Belediyesi, kentin cazibe noktalarından biri olması için Vecihi Hürkuş Havacılık Müzesi ve Teknoloji Parkı’nda çalışmalarını sürdürüyor.