Başvuru Haberleri

başvuru haberleri ve güncel başvuru gelişmeleri, başvuru ile ilgili tüm video, başvuru fotoğrafları ve başvuru haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav için başvuru süresi yarın saat 17.00'ye kadar uzatıldı.

ESKİŞEHİR

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinden her yıl birinde şiir ve resim yarışması düzenleyen Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ),...

TÜRKİYE

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca 8-9 Haziran'da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) geç başvurular, 5-7 Mart tarihleri arasında...

ESKİŞEHİR

Eskişehir Valiliği Açık Kapı Birimi, açıldığı 2017 yılından beri yapılan 52 bin 833 başvurunun yüzde 99'unu cevaplandırdı.

ESKİŞEHİR

Besiciler için ucuz fiyata arpa satışıyla bilinen Toprak Mahsulleri Ofisi’nde (TMO) Mart ayı başvuruları başladı.

ESKİŞEHİR

 Tepebaşı Belediyesi’nin "100 İklim-Nötr ve Akıllı Şehir Niyet Beyanı" çağrısına yaptığı başvurusu değerlendirilmeye uygun bulundu.

ESKİŞEHİR

Tarım ve ormancılık sektörüne katkı sağlaması için hazırlanan "Kırsal Kalkınmada Uzman Eller Projesi’nin” başvuru tarihi 15 Mart 2022 tarihine uzatıldı.

ESKİŞEHİR

ÖSYM tarafından YKS başvuru tarihlerinin açıklanmasının ardından üniversite sınavlarına hazırlık test kitapları satışları arttı.

ESKİŞEHİR

Köy bazlı kuraklık verim sigortası başvurusu çiftçilerin yapmaları yönünde Odunpazarı Ziraat Odası Başkanı Naci Erdemli çağrıda bulundu.

ESKİŞEHİR

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü “2021 Yılı Anaç Koyun Keçi Desteklemesi” başvuruları süresinin uzatıldığını açıkladı,

SAĞLIK & YAŞAM

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İhsan Oruk: “Bu ağrılardan genellikle ağrı kesicilerle kurtulamazsınız. Belirtileriniz varsa hemen doktora başvurun.”

ESKİŞEHİR

Tarıma Dayalı Ekonomik ve Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi 2021-2022 Başvuru Dönemi tanıtım toplantısı Sivrihisar’da yapıldı.