Asayis Haberleri

asayis haberleri ve güncel asayis gelişmeleri, asayis ile ilgili tüm video, asayis fotoğrafları ve asayis haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Valiliği öncülüğünde İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Eskişehir Güvenli Şehir sloganıyla gerçekleştirdiği Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı’nda Eskişehir’de son 2 ayda yapılan çalışmalarla ilgili verileri...

TÜRKİYE

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde belinde bulunan tabancası ateş alan bir balıkçı yaralandı.

TÜRKİYE

Yalova’da kendisini savcı ve polis olarak tanıtıp 650 bin liralık telefon dolandırıcılığı yapanlara yönelik düzenlenen operasyonda tutuklu sayısı 7’ye yükseldi.

TÜRKİYE

İzmir merkezli 9 ilde, terörizmin finansmanının engellenmesine yönelik operasyonlarda 21 şüpheli yakalandı. Firari olan 9 şüpheliyi yakalama çalışmaları sürüyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri 12 bin 754 litre kaçak/karışımlı akaryakıt ele geçirdi, olayla ilgili 1 şahıs yakalandı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de polis ekiplerince yakalanan şüphelilerin aracında uyuşturucu madde, silah, bazı malzemeler ve suç geliri olduğu değerlendirilen bir miktar para ele...

ESKİŞEHİR

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından İstiklal Mahallesi’nde bulunan bir adrese operasyon düzenlendi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de bir kahvehane sahibini, tartışma üzerine silahla öldürdüğü iddia edilen şüpheli polis ekiplerince yakalandı.

ESKİŞEHİR

Bir dernek binasına gerçekleştirilen kumar operasyonunda 43 kişiye 76 bin 398 lira idari para cezası uygulandı.

ESKİŞEHİR

 Jandarma Özel Harekât personellerinin kullandığı ürünlerin yer aldığı satış tırı Eskişehir Valilik Meydan’ında ziyaretçilerini ağırlayacak.

ESKİŞEHİR

Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un öldürüldüğü şüphesi üzerine polis ekipleri şehir çöplüğünde arama çalışması başlattı.