Ahmet ataç Haberleri

ahmet ataç haberleri ve güncel ahmet ataç gelişmeleri, ahmet ataç ile ilgili tüm video, ahmet ataç fotoğrafları ve ahmet ataç haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Güvercin Sevenler Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı Uğur Tiftik ve üyeleriyle bir araya...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Şirintepe Seçim İletişim Merkezinin açılışını gerçekleştirecek.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte Yeşiltepe Mahallesi’nde vatandaşlar ile buluştu....

ESKİŞEHİR

Cumhuriyet Halk Partisi Tepebaşı'nda meclis üyesi listesi kesinleşti.

ESKİŞEHİR

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Eskişehir’den destek geldi.

ESKİŞEHİR

Ahmet Ataç, "Yanlış bir proje orta yerde dururken, kimse bu başarısızlığın cezasını Eskişehirlilere ödetemez” dedi.

ESKİŞEHİR

Ahmet Ataç, çocukların sorularını yanıtlarken, “Çocuklarımızın çevre konusunda böylesine duyarlı olduğunu görmek beni umutlandırıyor” dedi.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın ortaya koyduğu çabanın değeri ölçülemez." dedi.

ESKİŞEHİR

Ahmet Ataç tarafından kadınların el emeklerini kazanca dönüştürebilecekleri bir mekân olarak hayata geçirilen Hanımeli Sokağı, 6’ncı yaşına girdi.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Ankara’da gerçekleştirdiği temaslar kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyarette bulundu.

ESKİŞEHİR

Ahmet Ataç ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Haydar Aras enerji konusunda görüş alışverişinde bulundu.

ESKİŞEHİR

Ahmet Ataç, geçtiğimiz gün ağılında yangın çıkarak çok sayıda küçük ve büyükbaş hayvanı telef olan çiftçiye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.