Ağrı Haberleri

ağrı haberleri ve güncel ağrı gelişmeleri, ağrı ile ilgili tüm video, ağrı fotoğrafları ve ağrı haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Türkiye'de faaliyet gösteren bir ödeme kuruluşunun sisteminde bulunan açığı fırsat bilerek 27 milyon TL vurgun yapan dolandırıcılık şebekesi çökertildi.

SAĞLIK & YAŞAM

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Mehmet Emin Aydın, "Hastaların 7 günü aşkın bir diz ağrısı varsa bunu önemsemeleri ve...

ESOGÜ Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Sacit Güleç, kronik ağrı sorunu için uygulanan tedavi yöntemleri hakkında...

Dr. Nurhan Barutçu, dirsek ağrılarının muhtemel nedenlerini açıklayarak merkezde uyguladıkları robotik lazer tedavisinin etkilerini anlattı.

Tünerir, 3 aylık seanslar sonrasında kişi, vücudunun zindeleştiğini ağrılarının azaldığını kilo vermede zorlanmadığını ve daha dinç uyandığını anlatıyor.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İhsan Oruk: “Bu ağrılardan genellikle ağrı kesicilerle kurtulamazsınız. Belirtileriniz varsa hemen doktora başvurun.”

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Uğur Bilge “Lenfoma Farkındalık Günü” nedeniyle yapmış olduğu açıklamasında Lenfoma Hastalığı hakkında bilgiler verdi.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Nurhan Barutçu vatandaşların ufak ağrılarını bile önemsemeleri gerektiğine dikkat çekti.