Adliye Haberleri

adliye haberleri ve güncel adliye gelişmeleri, adliye ile ilgili tüm video, adliye fotoğrafları ve adliye haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir merkezli olarak 4 ilde gerçekleştirilen operasyonda, para karşılığı ilişkiye giren kadınların ilanlarının paylaşılmasıyla ilgili yakalanan 11 şüpheli adliyeye sevk...

Eskişehir’de küfürleşme meselesi yüzünden çıkan tartışma sonucu iş arkadaşını bıçaklayarak öldüren şüpheli adliyeye sevk edildi.

Eskişehir’de 1 kişiyi darp edip bıçaklayarak yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

TÜRKİYE

Zonguldak’ta 49 yaşındaki maden işçisinin ruhsatsız işletilen maden ocağında hayatını kaybettiği olayda gözaltına alınan 2 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Eskişehir’de tartıştığı kahvehane sahibini öldüren şahıs ve kendisine yardım eden 2 kişi adliyeye sevk edildi.

Eşini ve kızını bıçaklayan Afganistan uyruklu Abdulkadir Ahmadi tedavisinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Bir büfeden hırsızlık yaptıkları belirlenen 5 şahıstan 4’ü tutuklandı. Şüphelilerden birinin adliyeye götürülürken yüzünü maskeyle kapatması dikkat çekti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de, yılbaşı gecesi işlenen cinayetin yanı sıra 6 aydır kayıp olarak aranan şahsı da öldürdükleri ortaya çıkan 2 zanlı adliyeye...

Çalıştığı bloğun çatı katında yangın çıkarttığı iddia edilen kapıcı, yeni bulgular doğrultusunda tekrar gözaltına alınarak adliyeye ikinci kez sevk edildi.

Eskişehir’de silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 kişi adliyeye sevk edildi.