Eskişehirspor 3.Lig maratonuna pazar günü deplasmanda oynayacağı Derince Belediyespor ile başlayacak. Kırmızı Siyahlılar iyi geçen hazırlık döneminin ardından sezonun ilk maçından galibiyetle ayrılarak iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

Maç saat 17.00’de

Sezona deplasmanda başlayacak olan Eskişehirspor’un zorlu mücadelesi Derince Belediye Doğal Çim Stadyumunda saat 17.00’da başlayacak. Tek hedefin galibiyet olduğu karşılaşmada Es Es 3 puan alarak sezona iyi başlamak ve 3.ligde kalıcı olmamak adına sezon sonunu iyi getirmek istiyor.

Takımına inanıyor

Oyuncularına güvenen ve son taktiklerini veren Teknik Direktör Cüneyt Biçer “Sezon başlangıçları her ne kadar zor olsa da bizde iyi bir takım olduk. Genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Oyuncularımızla birlikte kendimize bir hedef koyduk. Bu hedef doğrultusunda sezona iyi başlayarak tüm sevenlerimizi yanımıza çekmek istiyoruz” dedi.

Zor geçecek

İlk görevimiz Eskişehirspor İlk görevimiz Eskişehirspor

Zorlu geçecek lig maratonunda ilk sınavını verecek olan Kırmızı Şimşekler kazanarak 3 sezondur devam eden kötü gidişata da son vermek istiyor. Üzerinden karabulutları atarak 3.Ligde sezona başlayacak olan Es Es yeniden eski güzel günlerine dönmeyi hedefliyor.

Eskişehirspor’un pazar günü deplasmanda oynayacağı Derince Belediyespor karşılaşması saat 17.00’de başlayacak.