Açılışa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti MKYK üyeleri Ekrem Görçeker, Mehmet Ali Okur, Mücahit Durmuşoğlu, Ali Demirel, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Fatih Dönmez, Ayşen Gürcan ve Nebi Hatipoğlu da katıldı.

‘31 MART’TA ZAFERİ KUTLUYACAĞIZ’

Açılışta ilk konuşmayı AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer yaptı. Sezer, “Karanlıktan aydınlığa anlayışı ile çıktığımız bu kutlu yolda, sayısız zaferlere imza atan dünyanın en büyük harekatı olan AK davamız, her geçen gün güçlenmeye devam ediyor. Tüm teşkilatlarımız ile birlikte zafere kilitlendik. Türkiye yüzyılı belediyeciliği adına bugün yeni bir adım daha atıyoruz. Yeni İlçe Başkanlığımız ile birlikte yeni zaferleri de Rabbim bize nasip etsin inşallah.  31 Mart gecesi burada hep birlikte coşku içerisinde zaferi kutlamayı Rabbimden niyaz ediyorum” diye konuştu. Yaptığı konuşmada hizmet binasının açılışından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, “Teşkilatımızın daha iyi hizmet etme adına bugün Odunpazarı İlçe Başkanlığımızın açılışındayız. Güçlü teşkilat yapımız ile 31 Mart’ta Eskişehir’den yeniden Odunpazarı diyoruz” şeklinde konuştu. Süleyman Reyhan’ın sonrasında konuşan AK Parti Milletvekili Nebi Hatipoğlu, “Tüm teşkilat tek bir binadaydı. Odunpazarı ve Tepebaşı’nda vatandaşlarımıza daha hızlı ulaşabilmek adına böyle bir atılım yapıldı. Odunpazarı teşkilatımızın yeni binası hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

IMG_5991

‘SON SÜRAT HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ’

Açılışta davetlilere hitap eden AK Parti Milletvekili Ayşen Gürcan, “Bu binanın bende özel bir yeri vardır. Burası benim seçim ofisimdi. Bu binanın Odunpazarı İlçe Binası olması benim için çok kıymetli. Biz AK Parti olarak bugüne kadar göstermiş olduğumuz hizmet anlayışı yerel yönetimlerde de gösterebilmek adına son sürat ile üç vekilimiz ve teşkilatımızla hizmetlere devam edeceğiz. Hep birlikte Eskişehir’i daha iyi, yeni, gelişmiş bir şehir yapmak adına bugünden itibaren vira bismillah deyip çalışmaya başlıyoruz” sözlerini kaydetti. 

IMG_6004

‘HERKES DERDİNE DERMAN BULACAK’

Gürcan’ın sonrasında konuşma gerçekleştiren AK Parti Milletvekili Fatih Dönmez, “Genel seçimlerin ardan belki terimizi bile soğutmadık ama önümüzde yerel seçimler var. Ulusal kalkınma da milli kalkınma da kimsenin hayal edemediği, birçok projeyi Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde gerçekleştirdik. Eskişehir’de de bu projelerden nasiplendi. Bazı alanlarda bunlar olmadı. Çünkü bazı alanlarda  yetki belediyelerde. Önümüzde bunu telafi etme kayıp yılları kazanma imkânı var. AK Belediyeciliği Eskişehir’de de gösterme imkânına kavuşacağız. Gönülden inanıyorum. Bu bina sadece AK Partililere hizmet etmek amacıyla açılmadı. Bütün vatandaşlarımıza açıktır. Derdine derman bulmak isteyen herkese açık olacak” sözlerini kaydetti.

‘ESKİŞEHİR ÇOK DAHA GÜZEL YERE TAŞIRIZ’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir yaptığı konuşmada yerel seçimlere vurgu yaptı. Kandemir, “Yaklaşan yerel seçimlerin heyecanını duyuyoruz yüreğimizde. Eskişehir heyecanlı. Biz ülkemizi seviyoruz. Cumhurbaşkanımız, Bu millete hizmet etme sevdasıyla yanan tutuşan bir liderdir. Biz istiyoruz ki şu şehir çok daha güzelini yaşasın. Kimseyi öteki kılmayan herkese kucak açan bir siyasi hareket, şu şehri abat etsin. Biz gönlümüzün yüreğimizin attığı şehirde 31 Martta inanıyoruz ki merkez ilçelerimiz olmak üzere Büyükşehirde de Cumhur İttifakı olarak bu hizmet hareketini yukarılara taşıyacağız. Özlem ile heyecanla bekliyoruz. Bu şehirde neyi eksik görüyorsak yüreğimiz burkuluyoruz. Daha güzeli hak eden bu şehirde AK Parti, Cumhur İttifakı bayrağı sallansın. İnanıyorum, bu heyecan bunun ilk adımları olur. Burada üç tane Eskişehir aşığı ağabeyimiz ablamız var. Onlar ile ne zaman bir araya gelsek. Acaba nasıl daha fazlasını Eskişehir’imiz ile buluştururuz, heyecanı içerisindeler. Bunu Büyükşehir ve ilçe belediyeleriyle taçlandırırız. Eskişehir çok daha güzel yere taşırız Eskişehir bunu hak ediyor” şeklinde konuştu.