1 Temmuz 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü, Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bizlere daha kararlı, sabırlı ve pratik bir enerjiler eşlik edecek. Maddi konulara ve güvenlik ihtiyacına odaklanmak ön planda olabilir. Konfor ve rahatlık arayışı, iş ve özel yaşamımızdaki kararlarınızı etkileyebilir sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Bu duygusal ve bilinçli enerjilerin uyum içinde çalışmasına yardımcı olacak bir geçiştir. Kendimizi daha dengeli ve motive hissedebiliriz. İşlerimizi yoluna koymak, planlar yapmak ve iletişimde bulunmak için harika bir zamandır. İş yerinde ve kişisel ilişkilerde uyum ve iş birliği sağlamak her zamankinden daha kolay olacaktır sevgili dostlar. Aynı zamanda, sorunları çözmek ve yeni fırsatlar yaratmak için de ideal bir dönemdir. Sevgili dostlar, bu enerjiyi verimli kullanarak gününüzü daha başarılı ve tatmin edici hale getirebilirsiniz.

Akşam saatleri Ay-Mars kavuşumu etkili oluyor. Bu açı, enerjimizi yükseltebilir ve daha cesur ve kararlı adımlar atmamızı sağlayabilir. Ancak, bu güçlü enerji aynı zamanda sabırsızlık ve ani tepkilere de sebep olabilir. Dolayısıyla spor yapmak, fiziksel aktivitelerle meşgul olmak veya uzun zamandır ertelediğimiz işleri bitirmek için bu zamanı kullanabiliriz. Öfke kontrolü ve tartışmalardan kaçınmak için da dikkatli olmalıyız.

Sonrasında Ay-Venüs atmışlığı etkili oluyor. Evde olduğumuz bu zaman diliminde huzur ve sevgi dolu bir atmosfer getiriyor. Sevdiklerimiz veya ailemizle duygusal bağlarımızı güçlendirebilir eğlenceli, keyifli bir gece geçirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.