27 Haziran 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Balık burcunun evinde geçiriyor Hassas, anlayışlı duyarlı, sanatsal ve şiirsel bir ruh halinde güne merhaba diyoruz. Olay ve kavramlara duygusal açıdan yaklaşacağımızdan gerçekleri kabul etmekte zorlanabiliriz.  Günlük yaşamımızda doğacak sorunları empati yaparak önleyebileceğimiz gibi ilişkilerimizi de güçlendirebiliriz. 

Ay sabah saatlerinde Venüs ile uyumlu görümü ile güne daha mutlu ve huzurlu bir başlangıç yapıyoruz.

Sonrasında Ay-Mars ile atmışlık açı oluşturuyor. Bu etkileşim, enerji ve motivasyonumuzu artırıyor. Dolayısıyla enerjimizi iş ve meşguliyetlere rahat kanalize edebiliriz sevgili dostlar. Girişimlerde bulunmak, yeni projelere başlamak veya mevcut işlere hız kazandırmak için uygun bir zaman dilimidir. Mars'ın etkisiyle kendimizi daha cesur ve kararlı hissedebiliriz. Bu açı, özellikle fiziksel aktiviteler ve spor için de oldukça destekleyici olacaktır sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn kavuşumu etkili oluyor. Bu birleşme, sorumlulukların ve disiplinin ön plana çıkacağı bir zamanı işaret ediyor. Duygusal olarak daha ciddi ve olgun hissetmemize neden olabilir. Bu etkileşim, aynı zamanda uzun vadeli planlar yapmak ve sorumluluklarınızı gözden geçirmek için uygun bir zamandır sevgili dostlar

Ay, günün son açısını Merkür trinesi ile günü kapatıyor. Empatik ve duyarlı olacağımız enerjiler getiriyor. Aynı zamanda zihinsel uyumu da destekliyor. Bu zamanı, aile üyelerimiz arasındaki bağları güçlendirmek ve birlikte kaliteli zaman geçirmek için değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle samimi sohbetler yapabilir, birlikte keyifli ve anlamlı anlar paylaşabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.