14 Haziran 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Başak burcunda ilerliyor. Duygusal olarak titizlik ve detaylara odaklanma eğiliminde olacağımız enerjiler veriyor. Sorumluluklarımız ve günlük işlerimiz daha fazla önem vereceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Güneş ve Merkür kavuşumuna katılıyor. Gün boyunca daha iletişimseliz, şimdi söylediğimiz veya yazdığımız şeylerin iyi ya da kötü, büyük bir etkisi vardır. Bir fikir veya plan gerçekleşebilir. Zihinsel olarak uyarılmış olsa da duyarlılık gerektiren entelektüel eştirme sorunlarına dikkat etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Kişisel ve iş ilişkilerinde yenilikçi ve özgürleştirici enerjiler getiriyor. Daha açıklık olmak, yaratıcı çözümler bulma eğilimde olabiliriz. SÜ prizler ve ani olumlu değişimler yaşanabiliriz. Bu geçiş esneklik ve bireysel özgürlüklere değer vermememizi sağlayacağından ilişkilerimizi canlandırabilir ve iş süreçlerimizi daha iyi ilerletebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor. İlişkiler, Finans ve iş konularında dengesizlik ve çatışma yaratabilir. Harcamalarımızda aşırılıklar ve bütçemizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bulunduğumuz ortamlarda gerginlikler yaşayabileceğimizden Duygusal kararlar yerine mantıklı ve stratejik yaklaşımlar benimsemek daha iyidir sevgili dostlar.

 Akşam saatlerinde Ay-Neptün karşıtlığı ile etkili oluyor. Duygusal dünyamızda bulanıklık ve kafa karışıklığı yaratabilir. Bu dönemde, yanılsamalar ve hayal kırıklıkları yaşama olasılığı artar. Sezgileriniz güçlü olabilir, ancak bu sezgiler yanıltıcı da olabilir. Bu transit sırasında, netlik ve doğruluk arayışı içinde olmamız ve önemli kararları dikkatle değerlendirmemiz faydalı olacaktır sevgili dostlar.

Ay 20.54-21.12 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.