3 Haziran 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Koç burcunda ilerleyen Ay 01.04-08.56 saatleri arasında boşlukta ilerliyor sonrasında Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca sakin ve huzurlu enerjiler getiriyor. Maddi ve finansal konularda istikrarlı hareket edebilir, sanatsal çalışmalarda önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Zevk, eğlence, yeme ve alışverişe düşkünlük gösterirken, tembel, inatçı ve hoşgörüsüz davranışlarda sergileyebiliriz.

Bugün, Jüpiter-Plüton trinesi etkili oluyor. Bu geçişler, ilişkiler, iş ve kariyerde yükselmeyi içerebilir. Zenginlik ve gücün artması gibi kazanımlar getirebilir. Bu dönem yapacağımız yolculuklar hayata bakış açımızı da güçlü bir şekilde değiştirecek ve hayatta bir kez yaşanacak deneyimler olarak hatırlanacak. Genel olarak, yaşamın çok tatmin edici ve gelişen bir aşamasıdır sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde ise, Merkür-Neptün atmışlığı etkinleşiyor. Birkaç gün sezgileriniz, yaratıcılığınız ve hayal gücünüz çok güçlü olacak. Daha çok psişik olaylar veya garip tesadüflerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızdan kısa bir süreliğine geri çekilme, kendinizle olma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Spritüel, felsefi ve dini konularda kendinizi daha fazla aydınlatmak daha fazla bilgi sahibi olmak isteği ile derin araştırma ya da eğitim almak isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır kendiniz hakkında iyi niyet beslemeyen negatif birinin gerçek yüzü ortaya çıkabilir.

Sanatla uğraşanlara bu açı daha fazla ilham verecek ve yaratıcılıklarını daha fazla ön plana çıkaracak.

Şiir, roman ya da bir müzik aleti öğrenmeye başlamak için de uygun bir zaman.

Ciddi hesap gerektiren işler ve finansal işlerinizi yürütürken her zamankinden biraz daha dikkatli olmak gerektiğini unutmamalısınız

Tanıtım, reklamcılık, pazarlama alanlarında iş bağlantıları için de değerlendirebileceğiniz ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.