15 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Aslan burcunda ilerliyor. Güne oyuncu ve rekabetçi yönlerimizi teşvik edici enerjiler veriyor. İş veya kişisel projeler ve ilgi alanları konusunda iyi bir motivasyon düzeyine sahip olmak için iyi bir zaman.

Günün ilk yarısı Ay-Şirontrinesi etkili oluyor. Hayatımızda olumlu olanı vurgulayan bu etkinin altında iş birliklerine kolayca girebiliriz. İş, kariyer, finans, muhasebe ve resmi kurumlarla ilgili işlerimizi ilerletmek ve önemli kimselerle görüşmeler yapmak adına bu geçişten faydalanabiliriz.

Gün ortalarında Ay-Uranüs karesi etkili oluyor. Yüksek voltajlı elektrik çarpmalarına benzer gerginliklere neden olabilecek bir geçiştir. Karşılaşacağımız dengesiz durumlara karşı içimizdeki devrimci enerjiyi duygusal olmaktan öte mantıkla hareket ederek bastırabilirsiniz.

Toplumsal ve insani konularda olabilecek ani değişiklikler, sürpriz gelişmeler ve beklenmedik iniş çıkışların gündeme gelebilir.

Günün ikinci yarısı Ay önce Güneş sonra Jüpiter ile kare açı oluşturuyor. Stresli durumlara neden olabilecek bir kombinasyondur.Bu geçişi idare etmenin en iyi yolu saygı, ölçülülük ve disiplin göstermektir sevgili dostlar. Çok fazla proje ve iş yükü üstlenmeyin, çünkü bu enerjinizi boşa harcar ve sizi aceleyle hiçbir yere götürmez. Enerjinizi bir veya birkaç projeye odaklayın. İşleri abartmayın sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür trinesi etkinleştikten hemen sonra boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Ay Boşluk etkisi günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.