14 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Güne yaratıcı, cömert ve romantik enerjiler veriyor. Mütevazı olsak bile asil bir hava yaratarak parlama ve ilgi görme arzusu duyabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren işlerimiz, cesaret isteyen girişimlerimiz için bu enerjiden faydalanabiliriz. Dostluğa olan İnancımızı yeniden canlandıran cömertlik davranışı ile kendimize yakın gördüğümüz insanları şaşırtabiliriz.

Bu arada gururumuzdan ayrılmak, kendimizi merkez yapmamak ve başkalarının da niteliklerine önem vermek günlük planlarımızı daha kolay ilerletmemize yardımcı olabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Mars trinesi etkili oluyor. Hayatımızı daha güvenli ve mutlu hale getirmek için çok çalışmak, düşüncenizde olan bir projeyi başlatmak için harekete geçmek isteyebiliriz. Grup çalışmaları, İş yerimizdeki anlaşmazlıkları çözümlemek, iş birliği geliştirmek içinde değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır.Ayrıca sevdiklerimize duygularımızı ya da kişisel kararlarımızı içtenlikle açabiliriz sevgili dostlar.

Sevgili dostlar dün etkinleşen Güneş-Uranüs ile kavuşumunun etkisi devam etmekte. Birkaç gün boyunca olaylar beklenmedik bir karaktere bürünebilir. Bir yandan bu bir değişim zamanıdır. Öte yandan çalkantıların, stresin, tedirginliğin, planların bozulduğu bir dönemdir. Özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı savunma arzusunu artıracaktır. Yollarda ve uçak yolculuklarında riskler artabilir, ekipmanlar arızalanabilir, elektrikli alet kullanımları ve hava koşullarından zarar görme tehlikesiyle karşı karşıya gelebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.