30 Nisan 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Oğlak burcunda ilerliyor.

Dünyasal amaçlara odaklı bir ruh halinde güne başlıyoruz. Planlı olacak ve zamanımızı çok iyi yönetmeye çalışacağız. Dolayısıyla ne istediğimizi ve hangi hedefe doğru gitmemiz gerektiğinin kararlılığında ve sabrında olmaya çalışmalıyız.

Sabah saatlerinde Ay-Uranüs ile uyumlu görünüm oluşturduktanken sonra Ay-Jüpiter trinesi günün ilk yarısı için devreye giriyor. Şu anda özellikle fikir ve idealler aracılığıyla paylaşmak ve uyum sağlamak daha kolay olabilir. Anlamlı ve faydalı bağlantılar kurmak için harika fırsatlar olabilir. İş ve kişisel yaşamımızda başarılı olmak, aynı zamanda uzun vadeli finansal planlama ve finansal durumumuzu güçlendirmek için iyi bir zamandır. Dünyamızı başka bir kişinin gözünden görerek, neyin özel dikkat ve denge gerektirdiğini daha iyi anlayabilme şanşı da elde edebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars ve Neptün ile uyumluluk sağlıyor. Enerjimizi hayır kurumları veya insan hakları çalışmaları gibi önemsediğimiz şeylere güvenle aktarabiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 18.19-18.20 arasında bir dakikalık bir boşluk geçişinde bulunuyor ve hemen Kova burcuna giriş yapıyor. Özgün, yaratıcı ve ilerici enerjiler getiriyor.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz.  Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişinde faydalanacağımız adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Gece saatlerinde Ay-Venüs kare, Plüton ile kavuşum açılarıyla günü kapatıyor. Aşırı güçlü duygulara çok sert tepki vermemeye dikkat etmemiz gereken zaman diliminde olmaya çalışacağız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.