29 Nisan 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Güne görev ve sorumluluk duygularımızın her zamankinden daha fazla güçleneceği enerjiler veriyor. Gün boyu daha planlı olacak ve zamanımızı çok iyi yönetmeye çalışacağız. Dolayısıyla ne istediğimizi ve hangi hedefe doğru gitmemiz gerektiğinin kararlılığında ve sabrında olmaya çalışmalıyız.

Sabah saatlerinde Ay-Güneş trinesi ile güne başlıyoruz. Bu geçiş huzur ve genel refah hissine sağlayacak olması günün ilk yarısı için yaşamın çoğu alanının sorunsuz ilerlemesine yardımcı olacak. Özellikle bu geçiş gücümüzü ve enerjimizi artıracağından mesleki ve özel hayatımızda uyumlu ve başarılı olmamızı destekleyecek sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür ile kare, Satürn ile atmışlık açı oluşturuyor. Bu, uzun vadeli bir projede sağlam ilerleme kaydetmek için mükemmel fırsattı değerlendirebiliriz sevgili dostlar. 

Günün gezegen hareketinde Neptün ve Mars kavuşumu etkili oluyor. Belirsizlik taşıyan, çözücü veya yıkıcı bir etkiye maruz kaldığımız bir dönemdeyiz.

Bu geçiş, İşlerde karışıklık, dikkatin dağılması, aldatma, dolandırıcılık ve manipülasyon, baştan çıkarma için koşullar yaratılır.
Duygusal stres ve zayıflık, alkol ve psikoaktif maddeler için arzuyu artırabilir.

Ayrıca, herhangi zehirlenme olasılığı da söz konusudur. Dolayısıyla sağlık ve tıbbi konulara tedbirli yaklaşın.

Riskli işlerden, önemli adımlardan kaçının. Mali konularda ve belgelerle çalışırken dikkatli olun. Şüpheli olaylara karışmamaya çalışın. En iyisi kendi iç sesinizi dinleyin. Ruhunuzun ışığı herhangi bir sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır…

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.