2 Nisan 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Güne çalışmak, üretmek ve başarı isteği ile motive olacağımız enerjiler veriyor. İşlerimizi planlamak, yoluna koymak ve önemli olan konularda üretkenliğimizi gösterme gayretinde olacağız. Zorlandığımız anlarda ekstra disiplin ve sabır gösterebiliriz. Yetkili ya da otorite figürleriyle görüşmeler yapabilir, ortak bir girişimin zeminini oluşturabiliriz.

Geleneklerimiz, statümüz ve sosyal konumumuzu ilgilendiren alanlarda daha aktif ve istikrarlı ilerleme sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn ile atmışlık, Güneş ile doksanlık açı oluşturuyor. Bu enerjileri kariyerimiz, işimiz ve hedeflerimize yönelik yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmak için kanalize edebiliriz.

Hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözmek adına daha fazla sabır ve duygusal gücüde kendimizde bulabiliriz. Tecrübeli kişilerden, kişisel bir konuda tavsiye almak içinde değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. Daha geniş bir anlayışa sahip olacağız, finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Ayrıca iş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısını açabilir. Etkili insanların desteğini görebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde farklı şeyler yapmak, rutinlerimizin dışına çıkmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Dolayısıyla ilişkimizi ve iletişimlerimizi geliştirmenin ya da değiştirmenin yollarını arayabiliriz. Ayrıca, geleceğe dair plan yapmak ve geçmiş kötü alışkanlıklardan ve davranış kalıplarından kurtulmak içinde bu geçişten faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.